Сьогодні: 19.12.2018
banner468x60

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ ДЛЯ МУЛЬТИБАТЬКІВ ПІДБИВАЄ ПІДУМКИ

Старт унікального як для Чернігова, так і, напевно, для всієї країни освітнього соціального проекту «Ми чи «Я і Я»? Батьки двійнят у пошуках відповіді» ми анонсували ще в травні. За цей час проведено 8 зустрічей різної тематики: це і психологія особистості, і подорожі з дітками, і дрес-код для двійнят, близнюків чи трійні. А особливість проекту в тому, що він спрямований саме на мультибатьків, хоча з’ясувалося, що цікавий і корисний усім батькам без виключення. Без зайвої скромності можна сказати, що зустрічі викликали значний інтерес! Про це й піде мова на підсумковій прес-конференції, що відбудеться в п’ятницю, 15 грудня, об 11.00 в приміщенні центру розвитку «Орігамі» (вул.Гетьмана Полуботка, 18).

Варто зазначити, що цей проект став можливим завдяки підтримці Вritish Council та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради. «Спочатку ми обирали доволі вузькі теми, а потім розширили ці рамки й останню зустріч присвятили темі медичної реформи, - розповідає ініціаторка проекту, засновниця блогу СheTwins Ольга Рись. – Як зазначалося, важливою для нас була соціальна складова, всі зібрані кошти ми спрямуємо на допомогу чернігівській родині, в якій підростають двійнята з діагнозом ДЦП. Благодійну скриньку відкриємо напередодні прес-конференції, тож її учасники першими дізнаються про результати».

Отже, на запитання журналістів нададуть відповіді:

- Ольга Рись, засновник блогу СheTwins, керівник проекту «Ми чи «Я та Я»;

- Олександра Павленко, менеджер проекту, мама двійнят.

- Лариса Пащенко, директор Центру «Орігамі»;

- Неля Лавриненко, керівник приватної школи «МудрАнгелики».

 

Варто окремо згадати й подякувати партнерам проекту«Ми чи «Я і Я»? Батьки двійнят у пошуках відповіді»: це Центр дитячого розвитку «Янголятко» (його педагоги організовували дозвілля малюків), журналістка Ірина Сенченко та психолог Жанна Шикунець - модератори зустрічей, Центр «Орігамі», що надавав комфортне приміщення, «Громадське телебачення. Чернігів», що забезпечувало онлайн-трансляцію на сторінці блогу СheTwins у мережі Facebook, портал «Raskachaem! Чернигов», фотографи якого радували учасників заходів фото-звітами, а також «Чернігівському монітору» як інформаційному партнеру.

Детальніше про проект читайте тут: http://chetwins.com/cat/проект-ми-чи-я-і-я/page/1

Запрошуємо усіх зацікавлених представників ЗМІ!


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next