Сьогодні: 14.07.2024
banner468x60

Запрошуємо в прес-тур «Ділові та успішні – жінки Ніжина»

Турботливі мами та люблячі дружини, успішні бізнес-леді та керівники підприємств і організацій, науковці, військовослужбовці, волонтери – інколи здається, що сучасна жінка може все. Але чому ж так мало жінок серед депутатів усіх рівнів, міністрів і керівників обласних адміністрацій, мерів? Обговорити цю важливу тему пропонуємо 3 березня під час прес-туру до м. Ніжин.

Для участі в прес-турі обов"язково завчасно акредитуватися за посиланням.

З нагоди Міжнародного дня прав жінок ми зустрінемося з активістками Ліги «Ділова жінка» м. Ніжина (керівник – Тамара Стратилат), дізнаємося про їхню громадську та благодійну роботу. Також відвідаємо підприємства, створені жінками (зокрема, це фабрика м’якої іграшки ПП «Копиця», будинок моди VERBA та магазин одягу для жінок «Pussy-willow», що нещодавно відкрився в Ніжині), поспілкуємося з жінками-військовослужбовцями однієї з військових частин міста, відвідаємо деякі цікаві об’єкти соціальної сфери (дитячий садочок «Престиж»).

Познайомимося з діяльністю  міської молодіжної громадської організації «Клуб «АртМодельСтудія», що підтримує обдарованих дітей, дітей з особливими потребами, дітей-сиріт, велику увагу приділяє дитячій творчості, організації змістовного дозвілля. Загалом у ході прес-туру ми будемо говорити про жіноче лідерство, жіночий стиль управління, бізнес по-жіночому, захист їхніх прав, творчу реалізацію.

 

До відома: Міжнародний день прав жінок був започаткований у 1910 році на міжнародному конгресі жінок-соціалісток у Копенгагені, де понад 100 делегаток з17 країн підтримали цю пропозицію. В 1911 році понад мільйон жінок у країнах Європи вийшли на вулиці 8 березня з вимогами рівних політичних і громадянських прав. Щороку число учасниць таких акцій зростало, а з початком Першої світової війни серед вимог протестувальниць з’явилися й гасла про припинення війни.

У 1977 році ООН запропонувала країнам-учасницям щорічно навесні відзначати День прав жінок. З того часу 8 березня привертає увагу урядів до спільних проблем жінок – від бідності до насильства, від недоступності освіти до проблем здоров’я, від економічної дискримінації до політичної участі. В радянській Україні первісний смисл свята було спотворено, акценти було зміщено на свято «краси, любові, весни, жіночності». Після здобуття Україною незалежності українські громадські жіночі організації виявили разючі масштаби й прояви дискримінації щодо жінок та розпочали боротьбу за досягнення реальної гендерної рівності.

Увага!

Збір представників ЗМІ біля видавництва «Десна» (колишня «Деснянська правда») 3 березня о 8.20.

Повернення до Чернігова – орієнтовно о 16.30.

Прочитано 4076 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next