Сьогодні: 14.07.2024
banner468x60

Понад 10 тонн пельменів щомісяця від «Полюсу достатку»

Як «народжуються» пельмені, бендерики, вареники, котлети, голубці та млинці на власні очі побачили чернігівські журналісти під час прес-туру на підприємство «Торгівельно-виробнича компанія «Полюс достатку». Тільки в червні тут виготовили понад 15 тонн різноманітних напівфабрикатів. Представники ЗМІ не тільки оглянули виробничі цехи, а й скуштували смачну продукцію з натуральної сировини від місцевого виробника!

Аби потрапити до цехів, журналістам довелося вдягнути спеціальні халати, шапочки на голови та бахили на взуття, адже технологічний процес вимагає чистоти в приміщенні та ретельного дотримання норм особистої гігієни працівників. На «Полюсі достатку» величезну увагу приділяють якості продукції, тому її контроль здійснюється на всіх етапах, звертає нашу увагу голова спостережної ради підприємства Олександр Безнощенко. Аби забезпечити якість, тут навіть вирішили створити власну сировинну базу, на своєму сільгосппідприємстві вирощують свиней. 

Під час прес-туру журналісти з цікавістю оглянули, як працює автоматична лінія для виготовлення котлет, апарат китайського виробництва для виготовлення пельменів, а от «Чернігівські» пельмені виготовляються на італійському обладнанні. Це обладнання запрацювало у травні, коли закінчилася реконструкція цехів, а рецептура і м’ясної начинки, і тіста удосконалюється досі, пропонуються різні варіанти, аби з’ясувати смаки покупця. Ми дізналися також всі тонкощі технології виготовлення бендериків і млинців. Нині вся продукція виробляється «під замовлення», тобто за попередньою заявкою дистриб’ютерської компанії.

-         Ми працюємо досить давно, торгівельна марка «Полюс достатку» була зареєстрована ще в 2006 році. На сьогодні серед наших замовників мережі магазинів «СОЮЗ», «Квартал», «Еко-маркет»та деякі інші. Був час, коли замовлення на виготовлення своєї продукції ми розміщали в іншого виробника, але це призвело до зниження якості, він намагався на чомусь зекономити, тому ми вирішили зосередити виробництво тільки в Чернігові і починаємо повертати довіру наших клієнтів до нашої продукції, - розповідає керівник. 

За словами Олександра Ігоревича, кожен вид продукції «Полюсу» відрізняється за формою, тому його важко замінити більш дешевим продуктом, адже тоді він матиме іншу форму. Це порада споживачам, як відрізняти напівфабрикати саме від цього виробника. Керівник переконаний також, що вірні шанувальники «Полюсу достатку» зможуть «вирахувати» підробку, що інколи зустрічається у маленьких крамницях, в першу чергу за смаком. У чернігівського виробника він справжній – м’ясний! І під час «смачної презентації» в цьому переконалися також і чернігівські журналісти. 

Ще одна актуальна тема, якою зацікавилися представники ЗМІ – ефективне використання енергоносіїв та енергозбереження. Досвід «Полюсу достатку» може бути корисним для інших виробників. Оскільки газ дорожчає, а його вартість є однієї з важливих складових собівартості продукції, тут заощаджують завдяки тому, що в усіх приміщеннях встановили додаткові котли, що працюють на твердому паливі (дрова, відходи древесного виробництва, тощо). Воду для потреб підприємства підігрівають електронагрівачі (бойлери). На даний момент «Полюс достатку» відключив газ взагалі. Виходить значна економія коштів, а це позначається і на вартості продукції. 

За словами Олександра Безнощенка, в найближчих планах підприємства – завоювання прихильності споживачів Чернігівщини до ТМ «Полюс достатку», формування стійкого попиту на цю продукцію, а згодом - вихід на столичний ринок. 

 


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next