Сьогодні: 15.11.2018
banner468x60
Де працюють люди з інвалідністю? Чи готові роботодавці Чернігівщини брати їх до трудових колективів? Які вакансії для них відкриті? І де таким особливим людям отримати навички, що допоможуть їм знайти бажану роботу? Обговорення цієї важливої теми відбудеться 16 листопада в Чернігові. Його ініціатор - Обласна благодійна організація «Аратта». Місце зустрічі – офіс «Аратти», що знаходиться за адресою: вул. Станіславського, 40. Початок круглого столу – 14.00. Запрошуємо представників ЗМІ та всіх зацікавлених!
Запрошуємо журналістівЗапорізької, Київської та Чернігівської областей взяти участь у прес-турі «Шлях до енергоефективності. Успішні історії Чернігова», що відбудеться у вівторок, 20 листопада.
Від виплатної каси до мінімізатора ризиків і на сьогоднішній момент – до імплементації європейських директив. Такі основні етапи становлення та розвитку пройшов за 20 років своєї діяльності в Україні Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО). Більш докладно про це під час прес-конференції для регіональних медіа, що відбулася в Києві 23 жовтня розповіли заступник директора-розпорядника Фонду Андрій Оленчик та провідні фахівці відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Людмила Шапран та Олеся Шніцер. Участь у цьому заході взяли й чернігівські журналісти.
23 жовтня 2018 року о 10.00 розпочнеться прес-конференція для регіональних засобів масової інформації «Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 20 років на варті стабільності банківської системи». Під час прес-конференції будуть обговорюватися основні етапи становлення, сучасний стан та плани з наближення принципів, на яких діє система гарантування вкладів фізичних осіб, до стандартів ЄС.
Формат святкування 25-ої річниці ГО «Спілка жінок Чернігівщини» був особливим – і урочистим, і дискусійним. З цієї нагоди 4 жовтня в нашому обласному центрі пройшов жіночий Форум. Жінки – лідери, керівники, підприємниці, громадські діячки, депутатки, агенти змін у своїх селах, містах і громадах обговорили свій величезний вплив на суспільство, економіку, освіту, процес миротворення, утвердження гендерної рівності тощо. В роботі Форуму взяла участь голова ГО «Спілка жінок України» Леокадія Герасименко, заступниця голови ОДА Наталія Романова, перший заступник голови облради Валентин Мельничук, директорка Департаменту сім'ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш.
  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next