Сьогодні: 27.05.2018
banner468x60
Йдеться не про поселення вахтовиків у Росії, де відкриті багаті родовища газу та нафти, і де десятиліттями працювали українці, в тому числі – чернігівці (хоча й про нього тут згадаємо). А про невеличке котеджне «містечко» в Чернігівському районі за Киселівкою, на високому правому березі понад Сновом. Тут живуть впливові люди: екс-губернатор, діючий мер Чернігова, головні лікарі та їхні заступники, власники та директори деяких місцевих підприємств. З-за високих парканів визирають дво- та три- й навіть чотириповерхові будиночки. В декого на подвір’ях можна побачити басейни та альпійські гірки. «Це поселення будувалося для місцевих вахтовиків, які працювали на Півночі, - розповідає його «батько»-засновник - чернігівець Михайло Приймак. – Я одним з перших почав зводити там свій будинок, щоправда, не встиг добудувати».
Урочисте нагородження переможців IV міського конкурсу «Талант року» пройшло 18 травня в Ніжинському міському будинку культури. Мета конкурсу - підтримка обдарованих дітей і підлітків, популяризація їх досягнень у різних сферах діяльності, гідне вшанування сумлінної та творчої праці педагогів, підвищення їх професійної майстерності, популяризація здобутків. Незмінні організатори та меценати свята - благодійний фонд «Копиця», засновниками якого є родина підприємців – Анатолій і Наталія Копиці.
Про це понад 20 чернігівських підприємців заявили 17 травня в ході громадського обговорення теми: «Чому міська рада оголосила «війну» кіоскам на зупинках?» «Замість підтримки приватної ініціативи в бізнесі, залучення інвесторів, створення умов для зміцнення позицій місцевих підприємств і покращення якості життя в Чернігові, підвищення добробуту всіх жителів (а не лише наближених до мера людей), нам постійно перешкоджають, змушують згортати діяльність, закривати ФОПи й звільняти людей. Бізнес ніколи не буде розвиватися в умовах невизначеності, нестабільності й постійного тиску», - обурюються чернігівці.
На запитання відповідає юрист мережі Інституту розвитку регіональної преси  Ігор ФЕДОРЕНКО. «Якщо через перешкоджання влади газета не зможе реформуватися до 1 січня 2019 року, і Міністерство юстиції скасує свідоцтво про реєстрацію друкованого ЗМІ, чи можливо потім редактору і колективу зареєструвати нове приватне видання з такою ж чи майже ідентичною назвою?»
Запрошуємо підприємців, представників влади, журналістів до громадського обговорення цієї теми, що проходитиме в четвер, 17 травня о 14.00 за адресою: вул. Шевченка, 5-а (будівля Федерації профспілкових організацій, конференц-зала на 4 поверсі).
  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next