Сьогодні: 23.07.2018
banner468x60
До уваги представників ЗМІ! В суботу, 28 липня, в історичному містечку Короп на Чернігівщині відбудеться традиційний «сільський карнавал» - яскравий театралізований Миколаївський ярмарок. Це свято можна назвати «візитівкою» краю. Щороку воно приваблює тисячі гостей і земляків, які нині проживають у різних куточках України та світу. Це місце зустрічі друзів, місце спілкування, тут можна познайомитися з колоритними історичними персонажами та скуштувати поліські страви. Запрошуємо в цікавий прес-тур!   Для участі в прес-турі важливо акредитуватися! Для реєстрацій перейдіть, будь ласка, за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.
Як розвивається туристична галузь Чернігівщини? Яку роль у цьому процесі відіграє подієвий і фестивальний туризм? Чим приваблюють гостей Блакитні озера, що під Олешнею у Ріпкинському районі? Та чи може бути «один у полі воїном» ? – відповіді на ці запитання представники чернігівських ЗМІ шукали під час святкового «купальського» прес-тур 7 липня.
Менше ніж пів року залишилося до закінчення строку, відведеного на роздержавлення газет Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Проте станом на початок липня було перереєстровано лише близько 30-ти відсотків комунальних видань, які підпадають під дію згаданого закону. Про ситуацію, яка склалася на сьогодні, та перспективи української локальної преси розмовляємо з головою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком.
До уваги представників ЗМІ! В суботу, 7 липня, запрошуємо вас у прес-тур на Блакитні озера (журналісти охрестили цю туристичну перлину нашого краю чернігівськими Мальдівами), де в найближчі вихідні проходитиме VII міжнародний фестиваль авторської пісні та традиційне фольклорне дійство «Купальська ніч» за участю колективів Обласного філармонійного центру.     Обов'язкова реєстрація за ЦИМ посиланням!!!
Телефонуйте у робочі дні тижня з 10.00 до 14.00 на ваші запитання відповідатиме юрист проекту Тернопільського прес-клубу  Ігор Федоренко. Консультації надаватимуться безкоштовно.
  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next