Сьогодні: 14.07.2024
banner468x60

«Ми чи «Я і Я» - освітній проект для мультибатьків розпочинається в Чернігові

Бути батьками близнюків, двійні чи трійні – подвійне чи навіть потрійне навантаження та відповідальність, адже щодня у них виникає безліч питань щодо здоров’я, виховання та розвитку малюків, відповіді на які вони не завжди можуть отримати від своїх близьких. Тому в Чернігові за підтримки Вritish Council та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради стартував освітній соціальний проект «Ми чи «Я і Я»? Батьки двійнят у пошуках відповіді».

Це цикл зустрічей на різну тематику, що відбуватимуться упродовж року раз на місяць. Докладніше про формат цих зустрічей можна дізнатися під час презентації проекту, що відбудеться 4 травня о 13.00 в Центрі розвитку «Орігамі» за адресою: вул. Гетьмана Полуботка, 18. Запрошуємо усіх зацікавлених представників ЗМІ!

З журналістами радо поспілкуються:

  • - Ольга Рись, засновник блогу СheTwins керівник проекту «Ми чи «Я та Я»;
  • - Жанна Шикунець, психолог проекту;
  • - Лариса Пащенко, директор Центру «Орігамі», партнер проекту;
  • - Олександра Павленко, менеджер проекту, мама двійнят.

Зазначимо, що перша зустріч мультибатьків у рамках цього проекту вже відбулася. Вона називалася «Дрес-код для двійні». Спеціальними гостями стали вже дорослі близнята, які поділилися своїм дитячими спогадами та досвідом. Цей захід показав, що проект має чимало прихильників і партнерів. Зокрема, це керівник Центру дитячого розвитку «Янголятко» Неля Лавріненко (педагоги Центру організовуватимуть дозвілля малюків під час спілкування батьків), журналістка Ірина Сенченко та психолог Жанна Шикунець, які виступатимуть в ролі модераторів зустрічей, Центр «Орігамі», що надає приміщення, «Громадське телебачення. Чернігів», що забезпечують онлайн-трансляцію на сторінці блогу СheTwins у мережі Facebook, портал «Raskachaem! Чернигов», фотографи якого здійснюють фото-супровід заходів, а також медіа-центр «Моє місто», що надаватиме інформаційну підтримку.

Найближча зустріч у рамках проекту відбудеться вже в суботу, 6 травня, з 16.00 до 18.00 в приміщенні Центру «Орігамі». Тематика така: «За крок до подвійної істерики». Реєстрація на цей захід вже розпочалася у блозі СheTwins! Участь платна, однак вилучені кошти будуть спрямовані на благодійність.

Просимо представників ЗМІ завчасно акредитуватися!

Прочитано 3850 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next