Сьогодні: 14.07.2024
banner468x60

Яким буде наступний фестиваль «Сіверські вікінги» в Чернігові?

Підбити певні підсумки цьогорічного фестивалю середньовічної культури та історичного фехтування «Сіверські вікінги», що пройшов у нашому обласному центрі в середині липня, а також отримати зворотній зв'язок, почути думки, зауваження та пропозиції представників громадськості та журналістів прагнуть члени оргкомітету фестивалю і запрошують представників ЗМІ на неформальне спілкування до медіа-центру «Моє місто». Зустріч відбудеться в четвер, 03 серпня, о 12.00 у конференц-залі гот. «Україна» (пр. Миру, 33).

 

З журналістами, зокрема, поспілкуються:

- народний депутат України Олег Купрієнко, засновник фестивалю «Сіверські вікінги»;

- Андрій Купрієнко, куратор проекту;

- Ольга Геращенко, координатор розважальної програми фестивалю;

- Марія Старкова, організатор лучного турніру;

- Олексій Бубен, відповідальний за матеріально-технічну базу фестивалю.

 

Питання до обговорення:

-          Чим запам’ятався учасникам і гостям фестиваль «Сіверські вікінги-2017»?

-          Скільки загалом реконструкторів/бійців/майстрів взяли у ньому участь? Скільки гостей він привабив до Чернігова?

-          Які побажання будуть враховані на наступний рік? Чим дивуватимуть «вікінги» в 2018-му?

-          Чому проведення подібних фестивалів важливе для популяризації міста та розвитку його економіки?

-          Від чого залежить розвиток фестивального туризму в області?

Нагадаємо, що в перший день фестивалю «Сіверські вікінги-2017» в Чернігові відбулися видовищні бої «12х12», турнір «Щит-Меч» (в тому числі, за участю жінок), професійні поєдинки лицарів, драйвовий концерт рок-фольк гурту FRAM, фаєр-шоу від однієї з найкращих чернігівських команд KRONOS і «гітарник» біля вогнища до самого ранку. Наступного дня пройшли не менш цікаві командні бої «5х5», кінне шоу за участю козаків з «Соколиного хутора», конкурс історичного костюму, а також фінальне нагородження переможців турнірів. Упродовж двох днів на території фестивалю працювало «містечко майстрів», тривали різноманітні майстер-класи з рукоділля для всіх бажаючих, можна було придбати сувенірну продукцію. Дітей розважали аніматори.

Увага! Підготовка до наступного фестивалю вже розпочалася! Долучайтеся!

З питань акредитації представників ЗМІ на зустріч з оргкомітетом фестивалю «Сіверські вікінги» звертайтеся за тел.: 066-304-89-87 чи 097-087-00-10 (Вікторія). 

Прочитано 4923 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next