Сьогодні: 14.07.2024
banner468x60

Запрошуємо представників ЗМІ на яскраву подію - нагородження переможців конкурсу «Талант року» до Ніжина!

У четвер, 11 травня, в Ніжині відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Міського конкурсу «Талант року», що проводиться за ініціативою благодійного фонду «Копиця» за сприяння Ніжинської міської ради. Співорганізатор  - молодіжна громадська організація «АртМодельСтудія». Урочиста церемонія проходитиме на сцені академічного театру ім.М.Коцюбинського. Спеціальний гість – популярна українська співачка Ірина Федишин. Запрошуємо чернігівських журналістів до спілкування з науковою та творчою елітою міста на цьому яскравому благодійному заході!

Просимо представників чернігівських ЗМІ завчасно акредитуватися ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Конкурс «Талант року» є відкритим і проводиться для підтримки обдарованої учнівської молоді, популяризації її досягнень в різних сферах діяльності, а також з метою гідного вшанування творчої праці педагогів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків, підвищення престижу освіти серед учнів загальноосвітніх закладів, шкіл естетичного та спортивного виховання.

Участь у конкурсі беруть діти та підлітки віком 6-17 років, а також педагоги загальноосвітніх закладів, шкіл естетичного та спортивного виховання м. Ніжин.

Конкурс для учнів проводиться за такими напрямками:
– точні та природничі дисципліни (це переможники шкільних, міських, регіональних, всеукраїнських, міжнародних олімпіад і конкурсів);
– гуманітарні дисципліни (теж переможці олімпіад);
– фізична культура і спорт (чемпіони змагань різних рівнів);
- творчість (літературна творчість, образотворче мистецтво, хореографія, вокал, розмовний жанр, КВК, інтелектуальні ігри);
- учнівський проект (критерії – соціально значущий компонент, інноваційність, практична реалізація, результативність).

Конкурс для  педагогів проводиться за такими номінаціями:

педагог- реформатор; педагог-новатор; педагог-дослідник; педагог-науковець; педагог – спортсмен; педагог-естет; педагог-еколог. Журі визначає 3 призових місця в кожній номінації. Призначаються також спеціальні нагороди за особливий шлях досягнення успіху, можливі заохочувальні призи та подарунки. До журі, склад якого затверджується оргкомітетом, входять компетентні фахівці з відповідних дисциплін та напрямків діяльності. Це унікальний благодійний захід на теренах України!


Оргкомітет забезпечує комфортний проїзд з Чернігова до Ніжина та назад.

Прочитано 3874 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next